Zranění Plzeňských? Limberský by mohl stihnout start sezóny. Ostatní zřejmě ne.

Plzni se příprava na novou sezónu vůbec nedaří. Během přípravy prohráli svěřenci Pavla Vrby všechna tři utkání. Pozitivní zprávu nepřináší ani informace z marodky. Až na Davida Limberského, jehož zranění by nemuselo být tak vážné.

Noční můrou se stal zejména zápas proti Fürthu. Nejvážnější zranění vyřadilo ze hry Jana Kovaříka, jenž se musel podrobit operaci zlomeného kotníku. 

Zranění zadáci David Limberský a Roman Hubník si přivodili blíže nespecifikovaná svalová poranění. U Limberského se navíc ukázalo, že jeho poranění je mnohem méně vážného charakteru, než se původně zdálo. David by se tak měl každým dnem zapojit do plného tréninku a dokonce to vypadá, že by mohl stihnout zápas třetího předkola Ligy Mistrů proti Steaui Bukurešť, jenž je na programu již 25. července. 

Hůře je na tom Hubník, jehož návrat na trávník bude muset být o něco odložen. Tato situace samozřejmě zamotala hlavu Pavlu Vrbovi, který si zatím neví rady, jak poskládat na předkolo LM obranné řady. V případě uzdraveného Limberského by to bylo jednodušší, jelikož by na krajích mohli hrát Řezník a Havel. Pokud ale Limberský moci nastoupit nebude, půjde právě zmíněný Radim Řezník na pozici stopera a trenér Vrba tak bude čelit náročné otázce, jak poskládat kraje obrany.  

Jak byste poskládali obranu pro předkolo Ligy Mistrů proti Steaui Bukurešť 25. července?

Autor: Jan Linha
Zdroj: http://www.isport365.cz/fotbal/zraneni-plzenskych-limbersky-by-mohl-stihnout-start-sezony-ostatni-zrejme-ne