Desátou výhru v řadě získal Vrba hlavou

Po devíti vítězných zápasech čekal Plzeňskou Viktorku pod vedením Pavla Vrby šlágr kola proti Pražské Spartě. Kdo očekával další ofenzivní výkon plzeňských, musel být krutě zklamán. Jenže velké zápasy potřebují i velké stratégy a tady Pavel Vrba opět zabodoval na plné čáře. Jeho taktika přinesla radikální změnu herního stylu a přiznejme si, že také kus nudy na fotbalový trávník. Skvěle zvolena taktika přinesla své ovoce a tři body od letenských se vždy cení.

Pavel Vrba hrál ve šlágru chytře. Tak, jako to dělají světoví trenéři

(Publikováno 16.10.2017, Zdroj: http://www.isport365.cz, Autor: Jakub Lebloch)

O tom, že je Pavel Vrba jedním z nejlepších českých koučů současnosti, nemůže být řeč. Včera v superšlágru se Spartou předvedl v plné parádě vše, co umí. Hrál totiž hlavou, stejně, jak to ve velkých utkáních dělají ti nejlepší světoví trenéři.


Pavel Vrba - Zdroj: facebook.com/FC Viktoria Plzeň

Pavel Vrba a jeho svěřenci včera odehráli veledůležitý zápas proti Spartě. Na Letné to byl stejně jako v jejich posledních vzájemných duelech boj až na krev. V minulých utkáních se vždy lépe dařilo domácímu celku, tentokrát to ale bylo naopak.

Pavel Vrba naordinoval Západočechům perfektní taktiku, i když i v ní bychom několik zádrhelů našli. V minulých duelech Plzně se Spartou nevyhrál nikdy celek, který by techničtější či ofenzivnější. Zvítězilo vždy mužstvo, které hrálo chytře.

Pavel Vrba věděl, že v důležitém zápase, jako byl ten nedělní, je cestou k úspěchu hrát ze zataženého bloku. V minulých utkáních vsázel na ofenzivní fotbal a bavil diváky, včera proti Spartě je spíše nudil. Kdyby se vás ale někdo zeptal: "Chcete zvítězit s ne příliš hezkou hrou 1:0, nebo brát bod za remízu 3:3?" Stejně jako kouč Viktorie byste sáhli po tříbodovém úspěchu.

Hráči Viktorie Plzeň slaví gól. - Zdroj: facebook.com/FC Viktoria Plzeň

Svěřenci plzeňského trenéra zůstali i včera stoprocentní a svou desátou výhrou v řadě vytvořili nový český rekod.....

Celý text článku naleznete na adrese: http://www.isport365.cz/fotbal/pavel-vrba-hral-ve-slagru-chytre-tak-jako-to-delaji-svetovi-treneri